OFFICERS

 

Maria Abbott

 

Term: 2011.03-2021.03

President: 2018.04-2020.04

 

Christine Banks-VanAllen

 

Term: 2017.05-2020.05

Secretary 2018.04-2020.04

Lori Johnston

 

Term: 2020.01–2023.01

Treasurer 2020.03–2022.07

 

Kay Broughton

 

Term:2003.11-2019.03

Beth Brown

 

Term: 2020.01–2023.01

 

BOARD OF TRUSTEES

Cynthia Bobbitt

 

Term: 2020.01–2023.01

Kathy Brewer

 

Term: 2020.1–2023.01

Tel. 1-440-992-2727 or 1-800-95-ABUSE  I  Fax: 1-440-998-1342    www.homesafeincac.org  I  info@homesafeincac.org

© 2023 by Homesafe, Inc.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon